Jedno słowo nie mówi nic

Jedno zdjęcie opowiada historię

Nasze motto, którym staramy się kierować podczas każdej sesji i każdego ślubu.

Chcemy, abyście patrząc na jedno zdjęcie przypominali sobie tamtą chwilę, to jak się czuliście, jakie emocje Wam towarzyszyły. Wyznaczyliśmy sobie za cel, aby wprawić w ruch w Waszych głowach każde zdjęcie, na które spojrzycie, abyście nigdy nie zapomnieli tego dnia. Chcielibyśmy, aby zdjęcie urzeczywistniało każdy Wasz moment. Moment, gdy płynęła Wam łza po policzku podczas przysięgi, gdy się śmialiście wznosząc dziwny toast wujka. Chcielibyśmy, aby zdjęcie przywołało każde Wasze uczucie.. uczucie szczęścia, ulgi i dumy, kiedy wszyscy bili Wam brawo po zakończonym pierwszym tańcu, uczucie wzruszenia, gdy na granatowym niebie o północy rozświetlały się nad Wami sztuczne ognie. 

Natomiast podczas sesji z nami zwykłe, pozowane ujęcia to tylko dodatek, ponieważ zdjęcie, do którego kazalibyśmy Wam ładnie stanąć i uśmiechnąć się nie powiedziałoby Wam nic. Jednak moment, w którym biagaliście, przytulaliście się tracąc dech w piersiach ze śmiechu, czy tańczyliście romantycznie do swojej ulubionej piosenki uchwycony na zdjęciu opowie Waszą historię, przywoła wszystkie piękne emocje, pozytywne wspomnienia z tej chwili, z tego dnia.
Chcielibyśmy, aby jedno zdjęcie opowiadało Waszą historię dla Was.

To jest nasz cel i nasza misja!

Nasze trzy zasady dobrego zdjęcia

Słowo klucz: EMOCJE

Emocje w fotografii to jak kolor na płótnie – dodają życia i autentyczności. Dzięki emocjom zdjęcia stają się bardziej prawdziwe, dzięki nim możemy doskonale wczuć się w ten moment. To właśnie małe gesty, spojrzenia czy uśmiechy, sprawiają, że zdjęcia stają się realne i zapadają nam w pamięć. Emocje nadają fotografii prawdziwy charakter i sprawiają, że jest ona dla nas bardziej znacząca.

Słowo klucz: EMOCJE

ŚWIATŁO RYSUJE KADR

To światło sprawia, że pozornie zwykły kadr staje się magiczny. Jest kluczowym elementem. To ono kształtuje obraz i definiuje wszystkie detale na zdjęciu. Wpływa na atmosferę i nastroje fotografii.

Różne rodzaje światła – ciepłe, zimne, miękkie, twarde – potrafią całkowicie zmienić charakter danego kadru.

My jesteśmy fanami światła naturalnego wpadającego przez okna lub zaglądającego na nas z za horyzontu podczas wschodu i zachodu.
Dodatkowo, światło cudownie rysuje kontury i kształtuje przestrzeń na zdjęciu. Odpowiednio wykorzystane cienie i refleksy potrafią podkreślić trójwymiarowość obiektów, nadając zdjęciom głębokość.

Zdjęcia podczas pochmurnych dni mają swój unikalny klimat, ale największa magia dzieje się, gdy słońce wychodzi z za chmur. Naturalne światło na zdjęciach – uwielbiamy.

WY
i WASZ HU
MOR!

Jesteście szczęśliwsi, gdy nie zastanawiacie się nad tym, co myślą inni, zostawcie też za sobą porównania, zapomnijcie o tradycjach, jeśli dla Was nie znaczą nic. Wasz ślub, czy sesja to Wasz dzień, Wasze decyzje i wybory. Przeżyjcie to wszystko po swojemu, tak jak sobie wymarzyliście i zaplanowaliście, a nie tak, jak narzucają Wam inni.

Ten dzień nie musi wyglądać niczym tablica z Pinterestu. Róbcie to, co Wam w duszy zagra, skupcie się na tym, co jest dla Was ważne, czego pragniecie. Wyraźcie swoją miłość i celebrujcie ją, tak jak uważacie za słuszne, cieszcie się sobą, wylewajcie z siebie ogromy miłości. To wszystko sprawi, że będziecie szczęśliwi, a Wasze zdjęcia będą pełne radości, pięknych emocji i wzruszeń. To Wasz czas, więc ważne, abyście spędzili go przyjemnie, w dobrych nastrojach. 

Nie zapominajcie o uśmiechu.

NASZE ZASADY FOTOGRAFOWANIA

Tylko autorska fotografia ślubna, doświadczenie, indywidualne podejście.
Z bagażem profesjonalnego sprzętu, z dużą dawką wiedzy, umiejętności i doświadczenia zajmujemy się fotografią zawodowo, a od kilku lat spełniamy się w roli fotografów ślubnych, jednak cały czas udoskonalmy nasz warsztat, aby wprowadzić do fotografii świeże spojrzenie.

Naszą zasadą są spójne reportaże ślubne. Zarówno pod względem treści materiału jak i kolorystyki zdjęć. Opowiadamy Waszą historię naszym spojrzeniem. Dla nas historia to zawsze całe spektrum ujęć, również tych mniej oczywistych i niespodziewanych momentów. Specjalizujemy się w fotografii reporterskiej i portretowej, pracujemy dyskretnie, jesteśmy cichymi obserwatorami, aby nie przerywać niepowtarzalnych momentów, a Wam dać komfort przeżywania Waszego dnia i bliskości z innymi. Jednak, gdy tylko tego potrzebujecie pomagamy i wspieramy Was.

W naszej pracy najważniejsza jest dla nas , jak najlepsza relacja z Wami, Wasze zaufanie.
Fotografia jest dla nas pasją, a Wasze wspomnienia czymś najważniejszym, dlatego z najwyższą starannością i indywidualnym podejście wchodzimy w każdą nową historię ślubną, a także kreujemy najpiękniejszą wersję wizualną dnia ślubu.
Jednak co najważniejsze zatrzymujemy czas, prawdziwe emocje, Wasze piękne, naturalne chwile na zdjęciach i czerpiemy z tego niesamowitą radość, zawsze z uśmiechem na twarzy.

Z bagażem profesjonalnego sprzętu, z dużą dawką wiedzy, umiejętności i doświadczenia zajmujemy się fotografią zawodowo, a od kilku lat spełniamy się w roli fotografów ślubnych, jednak cały czas udoskonalmy nasz warsztat, aby wprowadzić do fotografii świeże spojrzenie.

Naszą zasadą są spójne reportaże ślubne. Zarówno pod względem treści materiału jak i kolorystyki zdjęć. Opowiadamy Waszą historię naszym spojrzeniem. Historia to zawsze całe spektrum ujęć, również tych mniej oczywistych i niespodziewanych momentów. Specjalizujemy się w fotografii reporterskiej i portretowej, pracujemy dyskretnie, jesteśmy cichymi obserwatorami, aby nie przerywać niepowtarzalnych momentów, a Wam dać komfort przeżywania Waszego dnia i bliskości z innymi. Jednak, gdy tylko tego potrzebujecie pomagamy i wspieramy Was.

W naszej pracy najważniejsza jest dla nas , jak najlepsza relacja z Wami, Wasze zaufanie.
Fotografia jest dla nas pasją, a Wasze wspomnienia czymś najważniejszym, dlatego z najwyższą starannością i indywidualnym podejście wchodzimy w każdą nową historię ślubną, a także kreujemy najpiękniejszą wersję wizualną dnia ślubu.
Jednak co najważniejsze zatrzymujemy czas, prawdziwe emocje, Wasze piękne, naturalne chwile na zdjęciach i czerpiemy z tego niesamowitą radość.

SPRAWDŹCIE NASZĄ OFERTĘ