O to 3 kroki, które dzielą Was od wymarzonych zdjęć

1

Wyślijcie wiadomość

Jeżeli podobają Wam się nasze zdjęcia, napiszcie do nas. Czeka na Was kilka prostych pytań i rubryk. Sprawdźcie naszą dostępność, ofertę. Jednak co najważniejsze opowiedzcie o Waszych marzeniach, planach na ślub i sesje. Jesteśmy ciekawi Waszej historii, która doprowadziła Was do siebie. Nie możemy doczekać się, aby Was poznać.
Prosimy zwracajcie się do nas po imieniu
– Agnieszka i Szymon.

2

Spotkajmy się

Przy kawie lub herbacie, na żywo lub online, spotkajmy się. To bardzo ważne, abyśmy się poznali nawzajem, sprawdzili czy nasze energie idą razem. Na spotkaniu przedstawimy Wam szczegółowo naszą ofertę. Pokażemy, co dla Was przygotowaliśmy. Opowiemy, jak pracujemy w dniu ślubu i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania związane z fotografią. Co najważniejsze porozmawiamy o Waszym ślubie, o Waszych planach i wizji tego pięknego dnia. Jeżeli będziecie potrzebować pomocy, rady dotyczącej wszelkich aspektów ślubnych – także chętnie coś podpowiemy.

3

Podpiszmy umowę

Umowa to podstawa, dla Was i dla nas. Umowę możemy podpisać na spotkaniu, ale także mailowo.
Wy wybieracie wygodniejszą dla Was opcję. Po podpisaniu umowy oraz opłaceniu zadatku data Waszego ślubu zostaje zarezerowana dla Was w naszym kalendarzu.. i pozostaje tylko odliczać dni do naszego spotkania przed obiektywem.

Co znajdziecie w naszej ofercie

Sesja narzeczeńska

Podczas sesji narzeczeńskiej możemy poznać się nawzajem, a także możecie oswoić się z obecnością aparatów. Jest to świetna okazja, abyście zobaczyli jak pracujemy, jak robimy zdjęcia, jaka panuje atmosfera podczas zdjęć z nami.
100 % narzeczonych, którzy zdecydowali się na sesję narzeczeńską, nie stresowało się w dniu ślubu zdjęciami, ani naszą obecnością.
Narzeczeństwo to początek Waszej miłosnej historii. Prawdopodobnie narzeczonymi będziecie tylko raz w życiu, więc warto upamiętnić ten czas.

Jak wygląda sesja z nami?
Na sesji wrzucamy na luz. Nastawcie się na wspólny spacer, piknik czy wycieczkę. Sesja narzeczeńska to chwila dla Was, okazja na randkę i spędzenie czasu razem. Na sesji stawiamy na naturalność i spontaniczność, Wasze emocje, bo one wychodzą na zdjęciach najlepiej. Oczywiście, jeśli będziecie potrzebować pomocy to Wami pokierujemy, podrzucimy kilka wskazówek, abyście się oswoili z aparatami. Na sesji narzeczeńskiej damy Wam tyle czasu, ile będziecie potrzebować, ale uwierzcie, że sesja już po chwili stanie się dla Was dobrą zabawą.

Reportaż Ślubny

Z najwyższą starannością i indywidualnym podejściem wchodzimy w każdą nową historię ślubną. Nasze reportaże ślubne są spójne. Zarówno pod względem treści materiału jak i kolorystyki zdjęć. Opowiadamy Waszą historię naszym spojrzeniem. Historia to zawsze całe spektrum ujęć, również tych mniej oczywistych i niespodziewanych momentów.

Do wyboru macie jeden z naszych pakietów ślubnych w ofercie, możecie również dodać dowolną ilość opcji (np.: dodatkowe godziny fotografowania). Wy decydujecie, czy mamy Wam towarzyszyć we dwójkę, czy w pojedynkę. Dostosujemy się do Waszych potrzeb, gdy planujecie małe przyjęcie, czy też huczne wesele.
Oczywiście oferta obejmuje również konsultacje przed ślubem, na której omawiamy wszystkie szczegóły m.in. sesję w dniu ślubu, zdjęcia z bliskimi, Wasze przygotowania przed ślubem, itp.

Zapewne nasuwa Wam się pytanie, gdzie fotografujemy?
Fotografujemy wszędzie tam, gdzie wymarzycie wyznać sobie miłość!
Polska | Europa | Cały Świat

Sesja Ślubna

Sesja ślubna to zupełnie inna historia, w której nadal Wy gracie główną rolę.
W odróżnieniu do zdjęć w dniu ślubu, jesteście tylko Wy, malownicze otoczenie, piękne światło, intymność. To kolejna wspaniała część Waszej historii.

Sesję ślubną indywidualnie dostosowujemy do Waszych potrzeb i wykonamy ją dla Was w każdym miejscu. Spełnimy Wasze marzenia o sesji u podnóża skalistych Tatr i norweskich fiordów. Otworzymy się na szalone pomysły, wznosząc się z Wami w chmury balonem. Podążymy z Wami romantycznymi ścieżkami jezior. Wrócimy z Wami do miejsc, gdzie się poznaliście, zaręczyliście, powiedzieliście sobie pierwsze KOCHAM CIĘ lub zdecydowaliście się na wspólne życie do końca świata. Mamy także swoją długą listę ulubionych miejsc na sesję, w które z przyjemnością Was zaprosimy.

Wykonywaliśmy już sesje ślubne w Szwecji, Austrii, Słowacji, nad polskim morzem, czy Tatrach. Gdy mówimy, że pojedziemy z Wami wszędzie to nie żartujemy.

Dodatki ślubne

Wasze wspomnienia zasługują na najpiękniejszą oprawę. Uważamy, że wydrukowane zdjęcia są nieporównywalne do zdjęć cyfrowych. Zdjęcia na papierze, czy w storyalbumach to wspomnienia, które możemy trzymać w rękach i wspólnie przeglądać z najbliższymi. Mają one bezcenną wartość, podchodzimy do ich z większym sentymentem.

Wydrukowane zdjęcia w miziastych, materiałowych pudełeczkach z pendrive to standard, który Wam prezentujemy po ślubie. Po otrzymaniu galerii internetowej macie możliwość wyboru swoich ulubionych ujęć, które drukujemy w najlepszej jakości na pięknym, jedwabnym papierze.

W swojej ofercie mamy również storyalbumy. Cieszą się one szczególną popularnością ze względu na szeroki wybór rozmiarów. Jednak na największą uwagę zasługują miłe w dotyku, miziaste, różnokolorowe, materiałowe okładki albumów. Pod wyjątkowymi materiałami okładek kryją się jedwabne, sztywne, grube karty papieru, na których nadrukowana jest Wasza historia. Projekt storyalbumów wykonujemy zawsze własnoręcznie, z wybranych przez Was ujęć.

Zachęcamy do wyboru takiego samego koloru i rodzaju miziastej, materiałowej okładki storyalbumu i pudełeczka na wydruki i pendrive, aby stworzyć piękny zestaw. Nie da się ukryć, że taki zestaw przyciąga wzrok, gdy stoi na półce, cieszy oko podczas oglądania – i tak latami, bo trwałość jego jest zaskakująca. Dzięki storyalbumowi i wydrukowanym zdjęciom wspomnienia nie stracą kształtu i koloru, dzięki nim powracają te piękne emocje, które towarzyszyły Wam w dniu ślubu.
Wszystkie dodatki fotograficzne możecie zamówić u nas dla siebie, jak i najbliższych.

Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne to nie tylko ich cena,
ilość ujęć, którą dostaniecie, czy obszerność pakietu.
To przede wszystkim jakość,
uchwycenie najważniejszych momentów, relacja z fotografem.

Zdjęcia ślubne z roku na rok będą nabierały dla Was coraz większej wartości.
Dzień ślubu szybko mija, wspomnienia się zacierają, to co jedynie z Wami pozostanie na całe życie, po całym zamieszaniu związanym z dniem ślubu to właśnie fotografie ślubne.

Fotografia jest dla nas pasją, a Wasze wspomnienia czymś najważniejszym, dlatego z najwyższą starannością i indywidualnym podejściem wykreujemy najpiękniejszą wersję wizualną Waszego dnia ślubu.

Pamiętajcie, że zdjęcia ślubne to nie tylko ich cena, ilość ujęć, którą dostaniecie, czy obszerność pakietu.
To przede wszystkim jakość, uchwycenie najważniejszych momentów, relacja z fotografem.
Zdjęcia ślubne z roku na rok będą nabierały dla Was coraz większej wartości.
Dzień ślubu szybko mija, wspomnienia się zacierają, to co jedynie z Wami pozostanie na całe życie, po całym zamieszaniu związanym z dniem ślubu to właśnie fotografie ślubne.
Fotografia jest dla nas pasją, a Wasze wspomnienia czymś najważniejszym, dlatego z najwyższą starannością i indywidualnym podejściem wykreujemy najpiękniejszą wersję wizualną Waszego dnia ślubu.

Ciekawi jak wygląda oferta?