WARSZTATY
FOTOGRAFICZNE

WARSZTATY
FOTOGRAFICZNE

W czym mogę pomóc?

Fotografia to Twoja pasja jednak czujesz, że od jakiegoś czasu stoisz w miejscu? Chciałbyś wejść na wyższy poziom, robić świadomie zdjęcia, panować nad ustawieniami aparatu i nad światłem?
Metoda prób i błędów zawsze jest dobra, jednak dzięki tym warsztatom możesz ułatwić naukę i przyspieszyć proces, który doprowadzi Cię do wyjątkowych zdjęć.

Chętnie pomogę Ci zrozumieć świat fotografii.
Wytłumaczę Ci, jak wykorzystać światło, aby Twoje zdjęcia zyskały trochę magii.
Razem wykonamy sesję zdjęciową i postaram się nakierować Cię w stronę efektów, których oczekujesz.

Wytłumaczę Ci, jak rozpocząć biznes fotograficzny oraz jak go usprawnić. Podpowiem, gdzie szukać pierwszego klienta i jak go zatrzymać.

Podczas całych warsztatów skupiam się tylko i wyłącznie na Tobie i Twoich potrzebach. Wszystko tłumaczę “na chłopski rozum” podczas luźnej rozmowy przy kawce.

To jak, widzimy się?

PROGRAM WARSZTATÓW DOSTOSOWANY DO KURSANTA

POZIOM
PODSTAWOWY

POZIOM
ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

SPRZĘT

Omówienie działania Twojego aparatu oraz obiektywów. Przydatne funkcje oraz ustawienia. Rady dotyczące dalszych inwestycji sprzętowych.

TEORIA

Dowiesz się, jak panować nad światłem zastanym. Jak układać kadry i na co zwracać uwagę. Sprawdzimy Twoje portfolio i powiemy co należy poprawić.

SESJA PLENEROWA

Wykonamy wspólną sesję. Zobaczysz, jak pracujemy i przetestujesz nasz sprzęt. Przejmiesz inicjatywę pod naszym okiem. Efekty dodasz do swojego portfolio.

OBRÓBKA ZDJĘĆ

Razem obrobimy wykonane przez Ciebie zdjęcia na skalibrowanym monitorze graficznym. Pokażę Ci moje sposoby obróbki i omówimy każdy suwak w programie Lightroom Classic.

CZY NA PEWNO CZEGOŚ SIĘ NAUCZYSZ?

Poniżej przykładowa obróbka kursanta przed i po warsztatach!

CO MOŻEMY ZAOFEROWAĆ?

ZAPISZ SIĘ


    Wysyłając wiadomość poprzez powyższy formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.